Hakkımızda


Mis Adana Kebap 2009 Yılından bu yana Adana Kebabın eşsiz lezzetini, kusursuz sunumuyla ayağınıza getiriyor. İstanbul'da Adana kebabının lezzetini arayanların uğrak mekanlarından biri olan Mis Adana Kebap kullandığı tüm ürünlerde kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Damak Tadınıza Hitap Eden Lezzetler Sunuyoruz...

Adana Kebabının diğer kebaplardan farklı olmasının sebebi kullanılan et başta olmak üzere baharat, kuyruk yağı, baharatlar ve benzeri şeylerdir. Mis Adana olarak damak tadınıza uygun Adana kebabını en doğal koşullarda yetişmiş taze etler, zengin baharatlar ve kendimize has pişirme teknikleriyle sunuyoruz. Bu sayede yılın her günü İstanbul çevresi başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinden misafirlerimizi ağırlayarak eşsiz Adana kebabı lezzeti sunuyoruz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir...

Restoranımızda sizlere sunduğumuz eşsiz lezzetlerde kullanılan tüm malzemeler yetkili makamlarca onaylanmış ve kalite kontrolü yapılmış ürünlerdir. Kullandığımız tüm ürünlerde tazelik ilk kriterimiz olup, sağlığınız için her detay düşünülmektedir. Hijyenik ortamlarda muhafaza edilen ürünlerimiz yine hijyenin ön planda tutulduğu, sizin de görebileceğiniz tezgahımızda hazırlanmakta ve ilk günkü tazeliğiyle sizlere servis edilmektedir.

Tüm Kebap Çeşitleri

Mis Adana isminden de anlaşılacağı üzere Adana kebabının ağırlıkta tercih edildiği restoranımızda Ciğer, Kuzu Şiş, Tavuk Şiş gibi alternatif menüler de isteğinize göre hazırlanmaktadır.

Eşsiz Lezzetlerimizi Tatmaya Bekleriz...

Sizleri de Mis Adana Kebap'ın nezih ortamında eşsiz lezzetlerimizi tatmaya, ailenizle birlikte güzel vakit geçirmeye bekleriz...

Adres: Harmandere Mahallesi Emir Sultan Caddesi 39/A Pendik / İstanbul

Paket Servisimiz Vardır.

Telefonlar: 0216 482 62 92 - 0216 482 62 93 - 0534 778 36 03